Sinds kort heb ik mijn cursus paaldansen afgerond en ik heb een geweldige erotische act geleerd in sexy lingerie. Mag ik die voor jou opvoeren en daarna samen lekker in mijn bed rollebollen.
Ik kan hier heel wat vertellen maar laten we eerlijk zijn we zoeken toch allemaal een sexy en erotisch persoon in ons leven? Die weet wat genieten is op diverse vlakken. Wie weet wat er dan kan gaan gebeuren.
Dat ik hier zit is een hele grote overwinning voor mij. Ik dacht dit is echt voor losers, daar kom ik van terug. Waar ik naar op zoek ben is een avontuur die bol staat van de erotiek. In het dagelijks leven lukt het mij niet, dus dan maar mijn heil hier zoeken.
Ik heb al veel gelezen over erotische massages maar ben zelf nog nooit op die manier gemasseerd. Het lijkt mij geweldig om dat een keer mee te maken. Ik heb geen massagetafel maar wel een grote keukentafel. Of zou het ook op bed kunnen? Ik heb er echt geen idee van haha maar wie weet is hier een man die er ervaring mee heeft en mij kan vertellen of er perse een massagetafel voor nodig is of dat een keukentafel of het bed ook goed zijn?