Het is niet altijd even leuk om alleen te zijn want dan voel ik mij toch ook wel eenzaam. Ik ben iemand die niet kan stilzitten en ga graag eens op stap of een reisje maken. Ook dat is weer niet leuk om alleen te doen.
Geile mama Buni van 43 uit Breda, Noord-Brabant dating
Ireenekepub (27)
★★★★☆
Ik mag graag met positieve mensen omgaan die voor een grapje in zijn. Ik ben een zelfstandige vrouw en mijn werk in de zorg doe ik met veel toewijding. Ik mis een man die houd van lekker gek doen en erop uit wil gaan. Ben jij zo iemand laat mij dan niet wachten.
Foto's maken van elkaar vind ik erg leuk en ook wel erotisch. Je kan zoveel gevoel op een foto krijgen als je het ook wilt. Ik zoek nu een leuke man om vast te leggen op diverse manieren.
Sexy lingerie is mijn ding, ik wordt er opgewonden van als ik dat voor een ondeugende man mag aantrekken en hem wil showen hoe het me staat. Ga graag winkelen in een lingerie winkel en het lijkt me super erotisch als jij me advies geeft.
Ik ben een sportvrouw. Gek op fitness. De mannen daar heb ik weinig mee, ja als maatjes zijn ze geweldig, maar ik hou op het gebied van romantiek en erotiek meer van een teddybeer van een man. Denk jij dat te zijn? En hou jij van een fitwoman? Dan hoop ik snel iets te horen.