De eerste helft van mijn jeugd is voorbij maar de tweede helft kan nog wel een stuk leuker worden. Althans met een gezellig maatje die leuke dingen wil doen kan dat zeker iets worden.
Ik ben bijna model geworden, maar ik wilde ook iets met mijn hersenen doen en koos voor de studie. Ik ben open, lief, eerlijk en ben romantisch maar heb ook echt een heel stout kantje. Die wil ik graag verder ontdekken. Meer van erotiek genieten. Want dat is iets wat ik wel heb gemist met al dat gestudeer.
Soms in je leven weet je dat je op het punt bent dat je wat meer vastigheid wilt. Iemand die er voor je is als je het eens nodig lijkt te hebben zonder dat je erom moet vragen.
Ik ben een beetje mysterieus. Dus bij mij moet je wel wat moeite doen hihi. Voor wat hoort wat! Verder hou ik van alles wat met erotiek te maken heeft.
En dan zeggen de meeste mannen wel dat kleine dames geen ervaring hebben, maar wat is er dan geiler dan zo'n heel strak kutje? Met een erotische massage kan jij mij al helemaal gek maken, hoe kan ik jou het meest geil maken? Dikke zoen
mensen denken altijd, dat ik stil en terug getrokken ben, maar het tegendeel is waar. Ik zit vol passie en erotiek. weet je wat? ik doe het ook nog eens graag!