Ik word soms wel een keertje vergeleken met Angelina Jolie. Vind je mij erop lijken? Ik heb al gehoor dat ze best extreem gaat in bed. Ik kan je vertellen dat ik minstens zo extreem ben hihi.
ben je net zoals ik seksverslaafd en kan je maar geen genoeg krijgen dan hoor ik je graag. Ik ben niet tevreden met snelle seks maar wel met alles erop en eraan. Wie voelt er zich geroepen?
Heel eerlijk zal ik zijn, ik zit hier op advies van mijn vriendin. Ik ben vaak zo geil, dat ik echt niet meer weet waar ik het moet zoeken. Het enige is dat ik niemand heb om mijn geilheid in te dammen. Volgens mijn vriendin zijn er hier zat mannen die mij vast willen opgeilen. Ik waag het erop, dus mannen kom maar op als je mij wilt opgeilen.
Rondborstig, dat is wat ik ben. Welke man houdt er van een grote boezem? Ik vind het heerlijk om erotische massages te geven door mijn borsten in te smeren met olie en ze langs jouw lichaam te glijden. Zin?