om en bij al 5 jaar geen echte aandacht meer gehad van mij man. Dit kan natuurlijk niet en dat ga ik veranderen, ik ben een vlotte vrouw en wil snel weer eens uitgaan met goed gezelschap.
Mocht je net als ik ook al een tijdje geen seks hebben gehad en graag eens de romantiek en erotiek willen meemaken dan zitten we op het zelfde level. Zoek een sexy man die me aan kan en me geeft waar ik naar hunker.
Fashion = mijn wereld. Ik blog erop los en daarnaast ga ik ook heel veel naar shows. Maar ik ben niet hier om mensen te helpen met hun kledingkeuze, al zou ik wel durven haha. Ik ben hier om iemand te vinden die mij wat euhm... ontspanning weet te bieden. ;-)
Oh wat vind ik erotiek toch fijn. Ik heb zelf genoeg speeltjes maar zou er nieuwe willen uittesten met een lekkere man. Mijn poesje is er al helemaal klaar voor nu jij nog.
Ik hoop dat dromen geen bedrog zijn en ze een keer uitkomen. Mijn meest erotische droom zou ik graag werkelijkheid willen laten worden maar dan moet ik eerst een heel sexy jongen vinden die avontuurlijk is ingesteld.