Als je een postuur hebt zoals ik krijg je nogal veel vooroordelen. Ik ben dit best wel beu, maar ik ben ook trots op mijn lichaam. Ik wil het niet veranderen, en zeker niet voor anderen. Denk je er ook zo over?
Een saai intiem leventje is niets voor mij, ik houd van afwisseling en of het nu over soft SM gaat of erotische massages, ik ben voor heel veel dingen in zolang het maar lekker en niet eentonig is.
Een man die mij en met mij heerlijk lang wil gaan genieten. Denk aan een begin met een erotische massage, mijn strelende handen over je lijf. Jij die met je handen al glijdend over mijn lichaam gaat. Dat is toch genieten.
Daar ben ik dan, jij heerlijke man die zoekt naar een stevige sterke stoere dame, hoeft niet verder te zoeken. Ik mis de romantiek, de erotiek en ben dol op verleiden en lange genotsmomenten. Wie weet vind ik hier wel iemand die weet wat ik bedoel.
Ik wil jou toverstaf wel eens uitproberen, lijkt me fantastisch om weer een keer iets hards in mijn kutje te voelen dat anders is dan mijn dildo. Ik verheug me erop om een wilde nacht door te brengen met een geile vent.
Foto's maken van elkaar vind ik erg leuk en ook wel erotisch. Je kan zoveel gevoel op een foto krijgen als je het ook wilt. Ik zoek nu een leuke man om vast te leggen op diverse manieren.