Kan hier natuurlijk verhalen op gaan hangen met wat ik hier zoek maar ik ben het alleen zijn misschien gewoon zat. Mijn vrienden zitten in een relatie dus die wil ik ook niet altijd maar lastig vallen.
Malse dame Zinde van 52 uit Den Haag, Zuid-Holland ontmoeting
Mizledy (19)
★★★★★
De sexy jonge man die mijn erotische dromen kan verwezenlijken is waar ik mee in contact wil komen. We maken er een gezellig avondje van wat gevolgd wordt door een wilde nacht, tenminste als we een klik met elkaar hebben.
Ik heb al veel gelezen over erotische massages maar ben zelf nog nooit op die manier gemasseerd. Het lijkt mij geweldig om dat een keer mee te maken. Ik heb geen massagetafel maar wel een grote keukentafel. Of zou het ook op bed kunnen? Ik heb er echt geen idee van haha maar wie weet is hier een man die er ervaring mee heeft en mij kan vertellen of er perse een massagetafel voor nodig is of dat een keukentafel of het bed ook goed zijn?
Ik ben een sportvrouw. Gek op fitness. De mannen daar heb ik weinig mee, ja als maatjes zijn ze geweldig, maar ik hou op het gebied van romantiek en erotiek meer van een teddybeer van een man. Denk jij dat te zijn? En hou jij van een fitwoman? Dan hoop ik snel iets te horen.
Het lijkt mij zo fijn als ik een man zou hebben die precies al mijn plekjes weet te vinden. En dan bedoel ik al mijn erogene zones. Hoeveel kan jij er vinden?
Voor het eerst denk ik erover om een tatoeage te laten zetten ik heb een heel mooie in mijn hoofd maar durf de stap nog niet te zetten. Wie weet kun jij me overtuigen en een om plekje kiezen waar die zou moeten komen.