Waar ik naar uitkijk is een aantrekkelijke man die met mij een vaste relatie wil aangaan. Samen met jou wil ik genieten, zowel van het leven als van jou en hoop dat je dat ook met mij wil doen.
Zoals je ziet ben ik dol op het maken van ondeugende foto's maar ik sta er altijd alleen op. Ik zoek dus iemand die net als ik van mooie foto's houd en het liefst met een erotisch tintje.
Een man die mij en met mij heerlijk lang wil gaan genieten. Denk aan een begin met een erotische massage, mijn strelende handen over je lijf. Jij die met je handen al glijdend over mijn lichaam gaat. Dat is toch genieten.
Kan er niks aan doen. Ben er compleet aan verslaafd. Tatoeages dan wel te verstaan. Heb nog meer als genoeg plek op mijn lichaam om wat kwijt te kunnen. Nu wil ik ook uit gaan wijken naar de erogene zones. Maar heb wel een handje nodig die ik dan vast kan houden. Mag ik je erna in een stil steegje lekker even pijpen?