Ik lig graag op mijn bed en graag op mijn bank, nu is er nog wel een plekje vrij en nodig ik je er graag voor uit. Misschien dat jij nog wel een geil idee hebt wat wij dan kunnen doen. Ik hoor het graag. Groetjes Mirthe
Ik zoek een man die mijn erotische dromen werkelijkheid kan laten worden. Ik heb er veel en de meest uitdagende wil ik je best vertellen als ik voor jou heb gekozen uit de berichtjes die ik hoop te ontvangen.
Een man die mij en met mij heerlijk lang wil gaan genieten. Denk aan een begin met een erotische massage, mijn strelende handen over je lijf. Jij die met je handen al glijdend over mijn lichaam gaat. Dat is toch genieten.
Foto's van mijzelf kijk ik altijd naar naar en ik vind het wel wel spannend om sexy foto's te hebben van mijzelf. Niet harde porno, maar een mooie erotische reportage waar ik trots op kan zijn. Alleen de fotograaf zoek ik nog die dit wil doen. Als beloning mag je met mij vrijen. Hebben we een deal?
Ik mag graag met positieve mensen omgaan die voor een grapje in zijn. Ik ben een zelfstandige vrouw en mijn werk in de zorg doe ik met veel toewijding. Ik mis een man die houd van lekker gek doen en erop uit wil gaan. Ben jij zo iemand laat mij dan niet wachten.