Noem mij maar gewoon Louise dat is beter dan wat er voor staat. Maar je hebt je naam niet voor het kiezen natuurlijk. De vraag is wat je wel te kiezen hebt in het leven.
Foto's van mijzelf kijk ik altijd naar naar en ik vind het wel wel spannend om sexy foto's te hebben van mijzelf. Niet harde porno, maar een mooie erotische reportage waar ik trots op kan zijn. Alleen de fotograaf zoek ik nog die dit wil doen. Als beloning mag je met mij vrijen. Hebben we een deal?
Ik heb een grote behoefte aan erotische avonturen. Samen met jou wil ik die in de praktijk brengen na overleg en als je het er mee eens bent dat je het aandurft. Ben weer officieel single en heb weer alle vrijheid.
Fashion = mijn wereld. Ik blog erop los en daarnaast ga ik ook heel veel naar shows. Maar ik ben niet hier om mensen te helpen met hun kledingkeuze, al zou ik wel durven haha. Ik ben hier om iemand te vinden die mij wat euhm... ontspanning weet te bieden. ;-)
Avonturen beleven vind ik meer dan spannend, helemaal als het gaat om erotische avonturen. Helaas is mijn vriend daar niet van en hoop ik dat ik kan terugvallen op een sexy man die dezelfde avonturen wil beleven als ik.