Zo ik denk dat het tijd is dat ik mijn single leven aan de kant moet zetten. Soms moet je stappen ondernemen om toch iets meer geluk te gaan vinden in het leven. Ben jij de man die mij geluk kan geven?
Ik ben bijna model geworden, maar ik wilde ook iets met mijn hersenen doen en koos voor de studie. Ik ben open, lief, eerlijk en ben romantisch maar heb ook echt een heel stout kantje. Die wil ik graag verder ontdekken. Meer van erotiek genieten. Want dat is iets wat ik wel heb gemist met al dat gestudeer.
Ik heb eens samen met een ex gespeeld met kaarsvet. Uiteraard speciaal voor erotische doeleinden. Ik vond dit zo opwindend. Daar lag ik vastgebonden terwijl hij me bedrupte... Wil het erg graag nog eens ervaren en me graag nog meer verdiepen in dit genre seks.
Kusjes geven dat is wat ik nodig heb. Heerlijke, hete zoenen aan elkaar geven en dan over heel het lichaam doorgaan en dan en dan...Ja ik hou wel van de erotiek en heb een groot tekort. Dus, wat gaan we daar nu mee doen?