Ik ben niet bepaald het nette, keurige vrouwtje van om de hoek, ik heb zo mijn dingetjes en kan het erg op prijs stellen als er een man is die met met mij wel ziet zitten om een gezellig avondje door te brengen.
Malse mama Zinziea van 38 uit Coevorden, Drenthe dates
Phoride (18)
★★★★★
Kan wel zeggen dat ik een beetje ondeugend ben, heb ook heel erotische dromen waarvan ik hoop dat die een keer in vervulling gaan. Mocht jij interesse hebben en over mijn dromen wil weten, reageer en ik zal je een van de meest ondeugende dromen vetellen.
Ik ben een sportvrouw. Gek op fitness. De mannen daar heb ik weinig mee, ja als maatjes zijn ze geweldig, maar ik hou op het gebied van romantiek en erotiek meer van een teddybeer van een man. Denk jij dat te zijn? En hou jij van een fitwoman? Dan hoop ik snel iets te horen.
Mijn rugzakje is net begonnen met groeien en anderen lachen mij erom uit als ik zeg waarom. Mijn hond heb ik moeten laten inslapen en ik heb daar echt verdriet van. Dat ik deze gevoelens niet bij mijn vriendenclub kwijt kan snap ik niet. Echte dierenvrienden zullen mijn gevoelens wel begrijpen. Daarom zoek ik een vriend die net als ik dol op dieren is.
Foto's maken van elkaar vind ik erg leuk en ook wel erotisch. Je kan zoveel gevoel op een foto krijgen als je het ook wilt. Ik zoek nu een leuke man om vast te leggen op diverse manieren.
Heb aangegeven dat ik de erotiek wat vaker buiten de deur wil zoeken en mijn vriend had daar geen probleem mee, zegt iets over onze relatie denk ik. Wil een man leren kennen die me urenlang kan bezighouden met zijn heerlijke lichaam.
Zoals je misschien al wel hebt gemerkt aan mijn foto's, heb ik een leuke hobby! Het maken van erotische foto's. Ik zou graag een toffe kerel ontmoeten met een heerlijk lijf dat ik dan uitvoerig mag fotograferen! Ik wil dat je me geil maakt door je bloot te geven voor mijn camera! Ik zal je belonen met een stomende vrijpartij, dat kan ik je garanderen hoor!