Mijn ex vriendje hield van extreme dingen, ook in bed. Ik ben zo niet, niet dat het in bed saai moet zijn, een beetje spanning is wel waar ik van hou maar zeker niet te extreem.
Eenmalige tiener Retananjka van 18 uit Bronckhorst, Gelderland ontmoeting
HeteSabine (23)
★★★★★
Wie wil een keer een erotische foto's en een filmpje van mij maken? Ik zou dat dolgraag willen maar ken niemand die dat wil doen. Ik heb ook al in gedachte hoe ik dat wil doen. Ik trek een heel geil lingerie setje aan met jarretels en kousen en een half open bh. Dan ga ik op bed liggen met mijn benen helemaal uit elkaar en terwijl ik met mijn borsten speel laat ik een dildo steeds in mijn kut verdwijnen. Ik begrijp dat zoiets normaal gesproken geld kost maar ik wil graag in natura betalen. En wie weet kunnen wij dat ook filmen? Filmen terwijl ik diep en hard van achteren geneukt word lijkt mij ook super geil.
Kan er niks aan doen. Ben er compleet aan verslaafd. Tatoeages dan wel te verstaan. Heb nog meer als genoeg plek op mijn lichaam om wat kwijt te kunnen. Nu wil ik ook uit gaan wijken naar de erogene zones. Maar heb wel een handje nodig die ik dan vast kan houden. Mag ik je erna in een stil steegje lekker even pijpen?
Uit mijn vorige relatie heb ik nare ervaringen opgedaan op erotisch vlak, zoek nu een lieverd die me wil helpen om dat te verwerken en mochten we het samen goed kunnen vinden dan sta ik open voor een relatie.
Het is eigenlijk best vreemd, dan ben je jong, zie je er goed uit en sta je nog zonder erotiek in het leven. Ik ben juist zo zwoel en er valt juist nog zoveel heerlijk te ontdekken. Dankzij een vriendin, met hetzelfde probleem, hier gekomen en nu dus maar hopen een stoere, ruimdenkende man te vinden.