Hallo! Leuk dat je langskomt. Blijkbaar doet mijn foto wel iets met je? Als je graag contact wil mag je mij steeds aanspreken, ik bijt zelden hihi. Wat ik zoek? Ben ik zelf nog niet aan uit. Eerst en vooral genot. Xxx
Ik denk erover om een studie switch te maken. Wil mij richten op massage en al wat daarbij komt kijken. Ik heb al enige ervaring maar ik wil ook erotisch kunnen masseren. Heb dan alleen proef materiaal nodig en ja, dat vraag je zo niet even in je kennissenkring. Vandaar hier.
Mijn strakke kutje kan wel iets groots gebruiken en ik denk dat dat van jou wel een heerlijke pijpbeurt kan gebruiken, zin in een heerlijke erotische massage?
Lijkt me leuk om je personal trainer te worden, bedoel wel de personal trainer op erotische gebied. Wil je alles leren en zal er alles aan doen om je pik te verwennen. Voorwaarde is dat je mij ook verwent.
Kusjes geven dat is wat ik nodig heb. Heerlijke, hete zoenen aan elkaar geven en dan over heel het lichaam doorgaan en dan en dan...Ja ik hou wel van de erotiek en heb een groot tekort. Dus, wat gaan we daar nu mee doen?