Mijn eerste liefdes ervaring was met een oude man. Wat me bezielde, weet ik niet. Maar ik weet wel dat ik dat niet meer wil. Iets ouder mag wel, maar tot een jaar of dertig dan. Ik ga voor een relatie trouwens.
Ik ben een leuke en speelse vrouw, verzot op erotiek en spanning. Wil eens een bijzondere ervaring meemaken maar dan niet met mijn eigen vriend. Als jij denkt me die ervaring te kunnen geven, schrijf me wat je in gedachte hebt.
Wie wil er van mij in de natuur mooie foto s maken misschien licht erotisch en met veel gezelligheid? Dan zoek ik jou stuur mij snel een bericht dan kunnen we afspreken.
Ik denk erover om een studie switch te maken. Wil mij richten op massage en al wat daarbij komt kijken. Ik heb al enige ervaring maar ik wil ook erotisch kunnen masseren. Heb dan alleen proef materiaal nodig en ja, dat vraag je zo niet even in je kennissenkring. Vandaar hier.
Het wordt tijd dat ik toch maar weer lekker ga sporten. Maar alleen krijg ik dat niet voor elkaar. Wie zou er samen willen beginnen en kijken hoever we komen met alles erom heen?
Foto's van mijzelf kijk ik altijd naar naar en ik vind het wel wel spannend om sexy foto's te hebben van mijzelf. Niet harde porno, maar een mooie erotische reportage waar ik trots op kan zijn. Alleen de fotograaf zoek ik nog die dit wil doen. Als beloning mag je met mij vrijen. Hebben we een deal?