Mijn lieve vriend, ik zie hem heel graag. Maar zijn pik is zo klein, echt niet normaal. Ik wil eens helemaal opgevuld worden door een lekkere paal. Hoe groter hoe beter!
Een oproepje van mij, wat zoek ik? Tja ik kan hier hele lange verhalen op hangen maar we willen toch allemaal seks. Lekker lang genieten, elkaar zijn grenzen en erogene zones op zoeken. Of moet ik gewoon je pik in mijn mond doen?
Ik ben erg benieuwd hoe jij me zou verwennen als ik een nachtje in jou bed zou kruipen. Het meest erotische voorstel dat me aanspreekt wil ik in vervulling laten gaan. Hoop dan we een knappe, sexy man tegen te komen als we met elkaar afspreken.
Ik geef je graag een erotische massage. Een full body 2 body uiteraard, met lekker veel olie. Vind het heerlijk om passionele seks te hebben. Geen vluggertjes.
Voor het eerst denk ik erover om een tatoeage te laten zetten ik heb een heel mooie in mijn hoofd maar durf de stap nog niet te zetten. Wie weet kun jij me overtuigen en een om plekje kiezen waar die zou moeten komen.
Kan er niks aan doen. Ben er compleet aan verslaafd. Tatoeages dan wel te verstaan. Heb nog meer als genoeg plek op mijn lichaam om wat kwijt te kunnen. Nu wil ik ook uit gaan wijken naar de erogene zones. Maar heb wel een handje nodig die ik dan vast kan houden. Mag ik je erna in een stil steegje lekker even pijpen?