Mijn karakter is liefdevol, ruimdenkend, geduldig en beschik over goede contactuele eigenschappen. Niet slecht en toch ben ik nog single. Ik hoop via hier een leuke man te ontmoeten die meer dan een vriendschap wil.
Verleiden en verleid worden, dat is mijn motto. Ook in die volgorde. Eerst ga ik je uitgebreid verwennen met een erotische massage en je kunt wel raden hoe die eindigt. En daarna is het jouw beurt. Hoe ga jij mij verleiden?
Uit mijn vorige relatie heb ik nare ervaringen opgedaan op erotisch vlak, zoek nu een lieverd die me wil helpen om dat te verwerken en mochten we het samen goed kunnen vinden dan sta ik open voor een relatie.
En dan zeggen de meeste mannen wel dat kleine dames geen ervaring hebben, maar wat is er dan geiler dan zo'n heel strak kutje? Met een erotische massage kan jij mij al helemaal gek maken, hoe kan ik jou het meest geil maken? Dikke zoen
In principe vind ik alles lekker om te doen, en er zijn voor mij niet veel taboe's. Als er een man is die dat ook heeft en met mij op expeditie wil gaan in de erotiek? Laat het mij zo snel mogelijk weten, kan niet wachten!