Ik heb veel moeten missen in mijn huwelijk. Hij was echt van de oude stempel. Romantiek was een vies woord denk ik. Daarom heb ik daarin veel gemist. Ik zoek nu dus een echte romantische prins.
Een glas wijn aan het einde van de dag kan ik echt van genieten, de dag overdenken en dromen over een volgende. Maar nog leuk zou het zijn als ik het niet zou moeten overdenken maar gewoon erover kan praten.
Een oproepje van mij, wat zoek ik? Tja ik kan hier hele lange verhalen op hangen maar we willen toch allemaal seks. Lekker lang genieten, elkaar zijn grenzen en erogene zones op zoeken. Of moet ik gewoon je pik in mijn mond doen?
Ben lekker vol gebouwd, of te wel ik zal niet snel tussen je armen door glijden. En je mij moet zoeken waar ik ben gebleven. Maar op het erotische vlak doe ik werkelijk waar niet onder voor slankere dames. Misschien dat je juist bij mij wel veel meer genieten kan van dingen. Heb veel meer oppervlakte waar je van kan genieten. Mijn borsten mogen nog wel een maatje groter. Kan jij niet sabbelen en ze zo groter laten worden?
Ik ben bijna model geworden, maar ik wilde ook iets met mijn hersenen doen en koos voor de studie. Ik ben open, lief, eerlijk en ben romantisch maar heb ook echt een heel stout kantje. Die wil ik graag verder ontdekken. Meer van erotiek genieten. Want dat is iets wat ik wel heb gemist met al dat gestudeer.