Niet eerder heb ik mijn vriend bedrogen en zit er sterk over te denken om een affaire aan te gaan met de man die wel aandacht en tijd aan me wil besteden. Een lieverd is die ik zoek, iemand die niet egocentrisch is.
Dampende meid Dakootje van 27 uit Oosterhout, Noord-Brabant vrijpartij
ZasFraz (27)
★★★★☆
Heb aangegeven dat ik de erotiek wat vaker buiten de deur wil zoeken en mijn vriend had daar geen probleem mee, zegt iets over onze relatie denk ik. Wil een man leren kennen die me urenlang kan bezighouden met zijn heerlijke lichaam.
Het wordt tijd dat ik toch maar weer lekker ga sporten. Maar alleen krijg ik dat niet voor elkaar. Wie zou er samen willen beginnen en kijken hoever we komen met alles erom heen?
Kan wel zeggen dat ik een beetje ondeugend ben, heb ook heel erotische dromen waarvan ik hoop dat die een keer in vervulling gaan. Mocht jij interesse hebben en over mijn dromen wil weten, reageer en ik zal je een van de meest ondeugende dromen vetellen.
Verleiden en verleid worden, dat is mijn motto. Ook in die volgorde. Eerst ga ik je uitgebreid verwennen met een erotische massage en je kunt wel raden hoe die eindigt. En daarna is het jouw beurt. Hoe ga jij mij verleiden?
Al mijn dromen zijn erotisch en gaan over mannen met grote handen en met een flink stuk gereedschap in hun broek. Ik wil graag zo iemand leren kennen en kijken of ik dat stuk gereedschap goed kan gebruiken.
Een oproepje van mij, wat zoek ik? Tja ik kan hier hele lange verhalen op hangen maar we willen toch allemaal seks. Lekker lang genieten, elkaar zijn grenzen en erogene zones op zoeken. Of moet ik gewoon je pik in mijn mond doen?