Zin in een zoet lief meisje met een stevig lichaam? Geloof me, als ik die lipjes van me aan je zet dan ben je zo van de wereld. En misschien kan mijn vriendinnetje ook meespelen met ons?
Spannende vrouw HoneyBi van 46 uit Gavere, Oost-vlaanderen date
IKbof (25)
★★★★★
Heb even een break-out en moest meteen op dringend verzoek van mijn buurmeisje om een afspraakje te plannen. Tijd voor een vaste relatie heb ik niet maar een erotisch avondje voor de open haard op een berenvel sla ik niet af!
Ik geef je graag een erotische massage. Een full body 2 body uiteraard, met lekker veel olie. Vind het heerlijk om passionele seks te hebben. Geen vluggertjes.
Heb aangegeven dat ik de erotiek wat vaker buiten de deur wil zoeken en mijn vriend had daar geen probleem mee, zegt iets over onze relatie denk ik. Wil een man leren kennen die me urenlang kan bezighouden met zijn heerlijke lichaam.
Kan er niks aan doen. Ben er compleet aan verslaafd. Tatoeages dan wel te verstaan. Heb nog meer als genoeg plek op mijn lichaam om wat kwijt te kunnen. Nu wil ik ook uit gaan wijken naar de erogene zones. Maar heb wel een handje nodig die ik dan vast kan houden. Mag ik je erna in een stil steegje lekker even pijpen?
Een man die mij en met mij heerlijk lang wil gaan genieten. Denk aan een begin met een erotische massage, mijn strelende handen over je lijf. Jij die met je handen al glijdend over mijn lichaam gaat. Dat is toch genieten.
Als ik misschien niet zo veel op mijn werk was, zou mijn man misschien ook niet vreemdgaan. Maar nu hij toch die stap heeft gemaakt, voel ik mij niet meer verplicht om hem trouw te blijven. Zoek nu iemand die mij neemt zoals ik ben en me ook wat warmte en liefde wil geven.. Hou dus niet van erop eraf en tot zien.