Als je net als ik al een tijdje geen intimitiet meer hebt gehad en daar met smacht naar uitkijkt dan hebben we elkaar gevonden. Maar wat graag wil ik een hete man leren kennen die elke dag zin heeft om mij te verwennen.
Ik denk erover om een studie switch te maken. Wil mij richten op massage en al wat daarbij komt kijken. Ik heb al enige ervaring maar ik wil ook erotisch kunnen masseren. Heb dan alleen proef materiaal nodig en ja, dat vraag je zo niet even in je kennissenkring. Vandaar hier.
Voor het eerst denk ik erover om een tatoeage te laten zetten ik heb een heel mooie in mijn hoofd maar durf de stap nog niet te zetten. Wie weet kun jij me overtuigen en een om plekje kiezen waar die zou moeten komen.
Mijn droom is nog altijd niet uitgekomen en zou het fijn vinden als dat eens gebeurde. Ga je niet vertellen wat mijn droom is maar kan je verzekeren dat er lef voor nodig is en bol staat van de erotiek.
Ik zoek een sexy vent die mijn meest erotische droom komt verwezenlijken. Wat die droom is durf ik hier niet te vertellen maar vertel ik je als ik met jou een klik heb. Hoop niet dat je je daarna terugtrekt omdat je mijn droom niet aankunt.
Ik hoop dat dromen geen bedrog zijn en ze een keer uitkomen. Mijn meest erotische droom zou ik graag werkelijkheid willen laten worden maar dan moet ik eerst een heel sexy jongen vinden die avontuurlijk is ingesteld.