Als ik mijzelf hier moet beschrijven, dan zou ik gaan voor lekker gek. Overal voor in, niet bang voor een nieuwe uitdaging. Gewoon dat beetje extra. Eens kijken of ik iemand kan vinden die mij aan kan.
De sexy jonge man die mijn erotische dromen kan verwezenlijken is waar ik mee in contact wil komen. We maken er een gezellig avondje van wat gevolgd wordt door een wilde nacht, tenminste als we een klik met elkaar hebben.
Fashion = mijn wereld. Ik blog erop los en daarnaast ga ik ook heel veel naar shows. Maar ik ben niet hier om mensen te helpen met hun kledingkeuze, al zou ik wel durven haha. Ik ben hier om iemand te vinden die mij wat euhm... ontspanning weet te bieden. ;-)
Als je me weet te verleiden met je erotisch getinte berichtjes en je wilde fantasieën dan ben jij het die ook een heerlijke tijd met me tegemoet gaat. Samen genieten van elkaars lichaam is waar ik voor ga.
Oh wat vind ik erotiek toch fijn. Ik heb zelf genoeg speeltjes maar zou er nieuwe willen uittesten met een lekkere man. Mijn poesje is er al helemaal klaar voor nu jij nog.