Mochten wij met elkaar een klik hebben dan denk ik dat we niet alleen maar gezellige avondjes met elkaar gaan hebben. Mijn relatie verkeerd niet in de beste staat en de kans is groot dat die snel voorbij is.
Heb even een break-out en moest meteen op dringend verzoek van mijn buurmeisje om een afspraakje te plannen. Tijd voor een vaste relatie heb ik niet maar een erotisch avondje voor de open haard op een berenvel sla ik niet af!
Mijn rugzakje is net begonnen met groeien en anderen lachen mij erom uit als ik zeg waarom. Mijn hond heb ik moeten laten inslapen en ik heb daar echt verdriet van. Dat ik deze gevoelens niet bij mijn vriendenclub kwijt kan snap ik niet. Echte dierenvrienden zullen mijn gevoelens wel begrijpen. Daarom zoek ik een vriend die net als ik dol op dieren is.
Een erotische massage met een happy end, dat wil jij toch wel mee maken? Dat als ik klaar ben je helemaal ontspannen bent. Maar geef jij ook een happy end aan mij?