Ik heb eens samen met een ex gespeeld met kaarsvet. Uiteraard speciaal voor erotische doeleinden. Ik vond dit zo opwindend. Daar lag ik vastgebonden terwijl hij me bedrupte... Wil het erg graag nog eens ervaren en me graag nog meer verdiepen in dit genre seks.
Ben lekker vol gebouwd, of te wel ik zal niet snel tussen je armen door glijden. En je mij moet zoeken waar ik ben gebleven. Maar op het erotische vlak doe ik werkelijk waar niet onder voor slankere dames. Misschien dat je juist bij mij wel veel meer genieten kan van dingen. Heb veel meer oppervlakte waar je van kan genieten. Mijn borsten mogen nog wel een maatje groter. Kan jij niet sabbelen en ze zo groter laten worden?
Ik heb alles in mij, wat je bij een exotische jonge vrouw kan en mag verwachten. Hierdoor heb ik dus ook een bijna ontembare drang naar seks en erotiek en zoek ik een jongen met een lekkere body en een enorm uithoudingsvermogen in bed.
Een saai intiem leventje is niets voor mij, ik houd van afwisseling en of het nu over soft SM gaat of erotische massages, ik ben voor heel veel dingen in zolang het maar lekker en niet eentonig is.
En dan zeggen de meeste mannen wel dat kleine dames geen ervaring hebben, maar wat is er dan geiler dan zo'n heel strak kutje? Met een erotische massage kan jij mij al helemaal gek maken, hoe kan ik jou het meest geil maken? Dikke zoen