Mijn leven is prima, jij kan wat toevoegen: geborgenheid, een maatje zijn om lief te hebben en die mij lief heeft. Kan ik bij jou mezelf zijn, met je lachen, knuffelen en genieten? Reageer!
Een oproepje van mij, wat zoek ik? Tja ik kan hier hele lange verhalen op hangen maar we willen toch allemaal seks. Lekker lang genieten, elkaar zijn grenzen en erogene zones op zoeken. Of moet ik gewoon je pik in mijn mond doen?
Pornofilms kijk ik naar en niet van die soft pornofilms. Geef mij maar harde films met een verhaal. ik leer er zelfs nog van en dat geeft jou ook alleen maar voordelen. Wat ik zie probeer ik altijd uit en de leukste en geilste avonturen heb ik daardoor al meegemaakt. Een boekwerk kan ik erover schrijven als het moet. Mijn volgend geil avontuur is seks met een komkommer. Aan jou laat ik de fantasie over wat je ermee gaat doen.
Zoals je ziet ben ik dol op het maken van ondeugende foto's maar ik sta er altijd alleen op. Ik zoek dus iemand die net als ik van mooie foto's houd en het liefst met een erotisch tintje.