Ik heb een grote behoefte aan erotische avonturen. Samen met jou wil ik die in de praktijk brengen na overleg en als je het er mee eens bent dat je het aandurft. Ben weer officieel single en heb weer alle vrijheid.
Er zijn zowel mannen als vrouwen die altijd heel veel praat hebben maar als het erop aan komt dan word het niets. Zo zit ik niet in elkaar. Ik ben iemand van heel weinig woorden maar liefst wel veel daden. En die daden kunnen voor mij niet geil genoeg zijn. Wil je nog meer weten of zet ik mijn deur al open.
Als je het altijd al eens hebt willen proberen met een donkere dame, dan ben ik perfect voor jou. Ik verwen je met een heerlijke erotische massage en dat is nog maar het pre-voorspel.
Een glas wijn aan het einde van de dag kan ik echt van genieten, de dag overdenken en dromen over een volgende. Maar nog leuk zou het zijn als ik het niet zou moeten overdenken maar gewoon erover kan praten.
Zoals je ziet ben ik dol op het maken van ondeugende foto's maar ik sta er altijd alleen op. Ik zoek dus iemand die net als ik van mooie foto's houd en het liefst met een erotisch tintje.