Eigenlijk nooit gedacht dat ik hier zoekende zou zijn maar als je de leuke mannen niet in je leven tegenkomt moet je toch iets doen. Dus zijn hier leuke speelse maar vooral avontuurlijke typetjes?
Mijn rugzakje is net begonnen met groeien en anderen lachen mij erom uit als ik zeg waarom. Mijn hond heb ik moeten laten inslapen en ik heb daar echt verdriet van. Dat ik deze gevoelens niet bij mijn vriendenclub kwijt kan snap ik niet. Echte dierenvrienden zullen mijn gevoelens wel begrijpen. Daarom zoek ik een vriend die net als ik dol op dieren is.
Lijkt me leuk om je personal trainer te worden, bedoel wel de personal trainer op erotische gebied. Wil je alles leren en zal er alles aan doen om je pik te verwennen. Voorwaarde is dat je mij ook verwent.
Ik geef je graag een erotische massage. Een full body 2 body uiteraard, met lekker veel olie. Vind het heerlijk om passionele seks te hebben. Geen vluggertjes.
Ik schaam mij een beetje, want al mijn vriendinnen hebben de wildste erotische verhalen en ik, ik heb misschien net een keertje gevoeld. Ik weet, het is geen schande te wachten op de juiste, maar nu wil ik toch wel heel graag eens een keer goede, speciale, hete aandacht. En ik hoop eigenlijk dat jij diegene bent die mij dat wilt geven. Tijd en zin?