Verliefd wil ik worden, verliefd worden op een man van rond de dertig is wat ik hoop mee te maken. Ik ben een lieve vrouw zonder kinderen maar wil die wel graag krijgen.
Lekkere meid ToetieDinie van 25 uit Dijk en Waard, Noord-Holland dates
CurvyPurr (26)
★★★★☆
Rondborstig, dat is wat ik ben. Welke man houdt er van een grote boezem? Ik vind het heerlijk om erotische massages te geven door mijn borsten in te smeren met olie en ze langs jouw lichaam te glijden. Zin?
Een model dat ben ik in mijn vrije tijd. Soms ben ik best wel aangetrokken tot de fotograaf, maar ik hou werk en privé graag gescheiden. Toch lijkt het mij best spannend om eens een erotische fotosessie te doen. Maar goed, ik ben ook wel te vinden voor een leuke man in mijn leven. Misschien een toffe combinatie?
Ik heb die ene grote liefde niet gehad, wat goed is. Ik wil dat niet in het verleden hebben liggen - Ik wil dat het in de toekomst is. Dit is hoe ik erover denk. En ik hoop eerlijk gezegd dat ik die liefde hier ga leren kennen.
Foto's maken van elkaar vind ik erg leuk en ook wel erotisch. Je kan zoveel gevoel op een foto krijgen als je het ook wilt. Ik zoek nu een leuke man om vast te leggen op diverse manieren.