Reizen is wel wat er door mijn hoofd gaat al een grote periode. Soms denk ik misschien moet ik een sabbatical nemen en een paar maanden gaan genieten van hoe mooi de wereld kan zijn. Maar alleen is maar alleen.
Kan er niks aan doen. Ben er compleet aan verslaafd. Tatoeages dan wel te verstaan. Heb nog meer als genoeg plek op mijn lichaam om wat kwijt te kunnen. Nu wil ik ook uit gaan wijken naar de erogene zones. Maar heb wel een handje nodig die ik dan vast kan houden. Mag ik je erna in een stil steegje lekker even pijpen?
Foto's maken van elkaar vind ik erg leuk en ook wel erotisch. Je kan zoveel gevoel op een foto krijgen als je het ook wilt. Ik zoek nu een leuke man om vast te leggen op diverse manieren.
Hi iedereen! Ik ben een redelijk ervaren dame voor mijn leeftijd en heb al wat jaartjes sex erop zitten. Maar ik heb nog een heel spannende fantasie die ik toch graag eens waar wil gaan maken. Dus wat denk je ervan mij daarbij te helpen?
Samen foto's maken van alles wat je aan het doen bent, misschien stiekem zelfs een filmpje. Hoe leuk en erotisch zou het zijn om die later terug te kijken?
Ik voel me best happy maar wat ik wel ontzettend mis is een sexy jongen die me regelmatig komt opzoeken voor een heel romantisch avondje. Wil met jou een spannende tijd beleven, een tijd vol erotiek en intimiteit.