Wulpse meid Egeltje van 23 uit Waalwijk, Noord-Brabant ontmoeting
MarianneBi (22)
★★★★★
Ik heb al veel gelezen over erotische massages maar ben zelf nog nooit op die manier gemasseerd. Het lijkt mij geweldig om dat een keer mee te maken. Ik heb geen massagetafel maar wel een grote keukentafel. Of zou het ook op bed kunnen? Ik heb er echt geen idee van haha maar wie weet is hier een man die er ervaring mee heeft en mij kan vertellen of er perse een massagetafel voor nodig is of dat een keukentafel of het bed ook goed zijn?
Ben lekker vol gebouwd, of te wel ik zal niet snel tussen je armen door glijden. En je mij moet zoeken waar ik ben gebleven. Maar op het erotische vlak doe ik werkelijk waar niet onder voor slankere dames. Misschien dat je juist bij mij wel veel meer genieten kan van dingen. Heb veel meer oppervlakte waar je van kan genieten. Mijn borsten mogen nog wel een maatje groter. Kan jij niet sabbelen en ze zo groter laten worden?
Masseren vind ik erg fijn, vooral om te doen. Maar als je een lekkere erotische massage met happy end hebt gekregen van mij. Wat voor goddelijks haal jij dan uit de kast?
Op zoek naar een man die mij wat meer spanning in mijn leven kan gaan bezorgen. Wat ik beloof is dat het nooit saai gaat worden. Wat denk je van een hot stone of erotische massage? Lekker met een happy end.
Ik ben zo ongelofelijk toe aan een massage, en niet zomaar een massage, maar een heerlijke lange erotische massage. Wie is hier goed in, en wil zijn handen graag over mijn lichaam laten gaan?