Waar ik van droom is hete seks met twee mannen, is wel lastig om die te vinden maar wie weet. In de tussentijd wil ik het met jou doen, voorwaarde is dat je geil bent en me op ieder moment van de dag wil neuken.
Ik word soms wel een keertje vergeleken met Angelina Jolie. Vind je mij erop lijken? Ik heb al gehoor dat ze best extreem gaat in bed. Ik kan je vertellen dat ik minstens zo extreem ben hihi.
Voor het eerst denk ik erover om een tatoeage te laten zetten ik heb een heel mooie in mijn hoofd maar durf de stap nog niet te zetten. Wie weet kun jij me overtuigen en een om plekje kiezen waar die zou moeten komen.
Als je me weet te verleiden met je erotisch getinte berichtjes en je wilde fantasieën dan ben jij het die ook een heerlijke tijd met me tegemoet gaat. Samen genieten van elkaars lichaam is waar ik voor ga.
Een saai intiem leventje is niets voor mij, ik houd van afwisseling en of het nu over soft SM gaat of erotische massages, ik ben voor heel veel dingen in zolang het maar lekker en niet eentonig is.
Ik heb die ene grote liefde niet gehad, wat goed is. Ik wil dat niet in het verleden hebben liggen - Ik wil dat het in de toekomst is. Dit is hoe ik erover denk. En ik hoop eerlijk gezegd dat ik die liefde hier ga leren kennen.