Mocht jij denken dat je bij past en dat wij een heel fijne tijd met elkaar kunnen doorbrengen dan ben jij de jongen waar ik al een tijdje naar opzoek ben en hoop dat je snel op me reageert.
Foto's van mijzelf kijk ik altijd naar naar en ik vind het wel wel spannend om sexy foto's te hebben van mijzelf. Niet harde porno, maar een mooie erotische reportage waar ik trots op kan zijn. Alleen de fotograaf zoek ik nog die dit wil doen. Als beloning mag je met mij vrijen. Hebben we een deal?
Ik kan hier heel wat vertellen maar laten we eerlijk zijn we zoeken toch allemaal een sexy en erotisch persoon in ons leven? Die weet wat genieten is op diverse vlakken. Wie weet wat er dan kan gaan gebeuren.
Het leukste vind ik het om erotische massages te geven. Als ik tijdens de massage zie dat er iets begint te groeien, weet ik dat ik succes heb en dan ga ik langzaam verder. Totdat jij het niet meer uithoudt van geilheid en me op zojn hondjes hard gaat neuken.
Ik heb al veel gelezen over erotische massages maar ben zelf nog nooit op die manier gemasseerd. Het lijkt mij geweldig om dat een keer mee te maken. Ik heb geen massagetafel maar wel een grote keukentafel. Of zou het ook op bed kunnen? Ik heb er echt geen idee van haha maar wie weet is hier een man die er ervaring mee heeft en mij kan vertellen of er perse een massagetafel voor nodig is of dat een keukentafel of het bed ook goed zijn?
Mijn strakke kutje kan wel iets groots gebruiken en ik denk dat dat van jou wel een heerlijke pijpbeurt kan gebruiken, zin in een heerlijke erotische massage?