Het wordt tijd dat ik toch maar weer lekker ga sporten. Maar alleen krijg ik dat niet voor elkaar. Wie zou er samen willen beginnen en kijken hoever we komen met alles erom heen?
De sexy jonge man die mijn erotische dromen kan verwezenlijken is waar ik mee in contact wil komen. We maken er een gezellig avondje van wat gevolgd wordt door een wilde nacht, tenminste als we een klik met elkaar hebben.
Voor het eerst denk ik erover om een tatoeage te laten zetten ik heb een heel mooie in mijn hoofd maar durf de stap nog niet te zetten. Wie weet kun jij me overtuigen en een om plekje kiezen waar die zou moeten komen.
Ik ben een beetje mysterieus. Dus bij mij moet je wel wat moeite doen hihi. Voor wat hoort wat! Verder hou ik van alles wat met erotiek te maken heeft.
Er zijn zowel mannen als vrouwen die altijd heel veel praat hebben maar als het erop aan komt dan word het niets. Zo zit ik niet in elkaar. Ik ben iemand van heel weinig woorden maar liefst wel veel daden. En die daden kunnen voor mij niet geil genoeg zijn. Wil je nog meer weten of zet ik mijn deur al open.