Ik heb een lief en zacht karakter. Ga graag wandelen, ga graag op reis en ik hou me voornamelijk bezig met studeren op dit ogenblik. Nieuwe contacten leggen lijkt me altijd leuk.
Ik zoek een man die mijn erotische dromen werkelijkheid kan laten worden. Ik heb er veel en de meest uitdagende wil ik je best vertellen als ik voor jou heb gekozen uit de berichtjes die ik hoop te ontvangen.
Ik ben een sportvrouw. Gek op fitness. De mannen daar heb ik weinig mee, ja als maatjes zijn ze geweldig, maar ik hou op het gebied van romantiek en erotiek meer van een teddybeer van een man. Denk jij dat te zijn? En hou jij van een fitwoman? Dan hoop ik snel iets te horen.
Mijn drang naar intimiteit is onverzadigbaar, lange tijd heb ik dat moeten missen. Mijn behoefte is groot en hoop dat de man die zich hier aanmeld me kan bijbenen wat erotiek betreft.