Hoi ik ben Laura! Ik zit in een relatie met een knappe flik maar pfff, veel bakt hij er niet van.... Zoek iemand die discreet wil neuken. Ga graag los in bed en i love anaal.
Ik denk erover om een studie switch te maken. Wil mij richten op massage en al wat daarbij komt kijken. Ik heb al enige ervaring maar ik wil ook erotisch kunnen masseren. Heb dan alleen proef materiaal nodig en ja, dat vraag je zo niet even in je kennissenkring. Vandaar hier.
Heb nooit genoeg aan een man en zoek via hier een lover. Een die veel tijd heeft, van knuffelen houd en niet bang is voor erotiek om samen met mij een seks relatie erop na te houden. Wil jij lekker ondeugend zijn dan doe ik met je mee.
Ik hoop dat dromen geen bedrog zijn en ze een keer uitkomen. Mijn meest erotische droom zou ik graag werkelijkheid willen laten worden maar dan moet ik eerst een heel sexy jongen vinden die avontuurlijk is ingesteld.
Heb aangegeven dat ik de erotiek wat vaker buiten de deur wil zoeken en mijn vriend had daar geen probleem mee, zegt iets over onze relatie denk ik. Wil een man leren kennen die me urenlang kan bezighouden met zijn heerlijke lichaam.