Heb genoten van mijn single leven maar ik heb de indruk dat ik toch wel iets mis. Iemand die er voor je is, een arm om je heen slaat als je het nodig hebt .
Ik kan hier heel wat vertellen maar laten we eerlijk zijn we zoeken toch allemaal een sexy en erotisch persoon in ons leven? Die weet wat genieten is op diverse vlakken. Wie weet wat er dan kan gaan gebeuren.
Mijn droom is nog altijd niet uitgekomen en zou het fijn vinden als dat eens gebeurde. Ga je niet vertellen wat mijn droom is maar kan je verzekeren dat er lef voor nodig is en bol staat van de erotiek.
De sexy jonge man die mijn erotische dromen kan verwezenlijken is waar ik mee in contact wil komen. We maken er een gezellig avondje van wat gevolgd wordt door een wilde nacht, tenminste als we een klik met elkaar hebben.
In principe vind ik alles lekker om te doen, en er zijn voor mij niet veel taboe's. Als er een man is die dat ook heeft en met mij op expeditie wil gaan in de erotiek? Laat het mij zo snel mogelijk weten, kan niet wachten!