Er best wel goed uitzien en toch geen complimentjes krijgen af en toe vind ik wel vervelend. Mijn vriend heeft wel oog voor andere dames maar niet voor mij. Ik ben nochtans een uitdagend type en hou van een sexy man.
Spannende vrouw Manuk van 47 uit Utrecht, Utrecht neukpartij
Platinaa (19)
★★★★★
Als ik mijn ramen aan het lappen ben, doe ik dit altijd in een kort rokje zonder slipje eronder. Ik houd van geile aandacht. Zeker als de geile aandacht in bed eindigt na mijn verleidingskunsten.
Ik schaam mij een beetje, want al mijn vriendinnen hebben de wildste erotische verhalen en ik, ik heb misschien net een keertje gevoeld. Ik weet, het is geen schande te wachten op de juiste, maar nu wil ik toch wel heel graag eens een keer goede, speciale, hete aandacht. En ik hoop eigenlijk dat jij diegene bent die mij dat wilt geven. Tijd en zin?
Het wordt tijd dat ik toch maar weer lekker ga sporten. Maar alleen krijg ik dat niet voor elkaar. Wie zou er samen willen beginnen en kijken hoever we komen met alles erom heen?