Uitgaan en een filmpje kijken dan ben ik in mijn nopjes :D Toch altijd alleen kijken gaat snel vervelen, dus schuif jij binnenkort bij mij aan op de bank?
Het is eigenlijk best vreemd, dan ben je jong, zie je er goed uit en sta je nog zonder erotiek in het leven. Ik ben juist zo zwoel en er valt juist nog zoveel heerlijk te ontdekken. Dankzij een vriendin, met hetzelfde probleem, hier gekomen en nu dus maar hopen een stoere, ruimdenkende man te vinden.
Zoek je een paar neukteugels lees dan door. Ik heb ze volop en met mij heb je genoeg vlees op de botten. Mijn heupen wiegen onder jouw aandacht en mijn genot zal ook jou laten kronkelen. Reken erop dat je met mij geen saaie seks krijg. Ik hou wel van experimenteren en gek doen.
Als ik misschien niet zo veel op mijn werk was, zou mijn man misschien ook niet vreemdgaan. Maar nu hij toch die stap heeft gemaakt, voel ik mij niet meer verplicht om hem trouw te blijven. Zoek nu iemand die mij neemt zoals ik ben en me ook wat warmte en liefde wil geven.. Hou dus niet van erop eraf en tot zien.
Ik zat een beetje te surfen op het net en ben hier uitgekomen. Best wel dringend op zoek naar een maatje om leuke dingen mee te doen. Over de erotiek kunnen we later altijd nog even praten. Maar dat mag natuurlijk niet ontbreken! Hoe zit het bij jou? Heb je zin om kennis te maken met mij?