Ik heb een grote behoefte aan erotische avonturen. Samen met jou wil ik die in de praktijk brengen na overleg en als je het er mee eens bent dat je het aandurft. Ben weer officieel single en heb weer alle vrijheid.
Ik ben een sportvrouw. Gek op fitness. De mannen daar heb ik weinig mee, ja als maatjes zijn ze geweldig, maar ik hou op het gebied van romantiek en erotiek meer van een teddybeer van een man. Denk jij dat te zijn? En hou jij van een fitwoman? Dan hoop ik snel iets te horen.
Ik zat een beetje te surfen op het net en ben hier uitgekomen. Best wel dringend op zoek naar een maatje om leuke dingen mee te doen. Over de erotiek kunnen we later altijd nog even praten. Maar dat mag natuurlijk niet ontbreken! Hoe zit het bij jou? Heb je zin om kennis te maken met mij?
De man met erotische fantasieën is die ik zoek, hoe geiler ze zijn, des te meer zin ik erin heb. Wil met u een affaire aangaan zonder enige verplichtingen, alleen genieten is waar ik voor ga.
Lijkt me leuk om je personal trainer te worden, bedoel wel de personal trainer op erotische gebied. Wil je alles leren en zal er alles aan doen om je pik te verwennen. Voorwaarde is dat je mij ook verwent.