Ik heb een vriendje, maar de laatste tijd hebben we een soort van constante ruzie, ik kan er van balen maar ik kan ook iemand zoeken waar mee het wel klikt.
Spannende dame Gerlienne van 53 uit Dijk en Waard, Noord-Holland date
Ydri (24)
★★★★☆
Een glas wijn aan het einde van de dag kan ik echt van genieten, de dag overdenken en dromen over een volgende. Maar nog leuk zou het zijn als ik het niet zou moeten overdenken maar gewoon erover kan praten.
Kusjes geven dat is wat ik nodig heb. Heerlijke, hete zoenen aan elkaar geven en dan over heel het lichaam doorgaan en dan en dan...Ja ik hou wel van de erotiek en heb een groot tekort. Dus, wat gaan we daar nu mee doen?
Uit mijn vorige relatie heb ik nare ervaringen opgedaan op erotisch vlak, zoek nu een lieverd die me wil helpen om dat te verwerken en mochten we het samen goed kunnen vinden dan sta ik open voor een relatie.
Ik denk erover om een studie switch te maken. Wil mij richten op massage en al wat daarbij komt kijken. Ik heb al enige ervaring maar ik wil ook erotisch kunnen masseren. Heb dan alleen proef materiaal nodig en ja, dat vraag je zo niet even in je kennissenkring. Vandaar hier.
Ik wil jou toverstaf wel eens uitproberen, lijkt me fantastisch om weer een keer iets hards in mijn kutje te voelen dat anders is dan mijn dildo. Ik verheug me erop om een wilde nacht door te brengen met een geile vent.