Ik kan onwijs veel genieten van een robbertje stoeien in bed, mannen met een dikke lul heb ik dan ook het liefst. Mocht jij daar over beschikken en mijn natte doos een keer willen komen verwennen, laat me weten wie je bent.
Wulpse meid Ryhanne van 25 uit Hoogeveen, Drenthe dating
Radja (24)
★★★★★
Foto's van mijzelf kijk ik altijd naar naar en ik vind het wel wel spannend om sexy foto's te hebben van mijzelf. Niet harde porno, maar een mooie erotische reportage waar ik trots op kan zijn. Alleen de fotograaf zoek ik nog die dit wil doen. Als beloning mag je met mij vrijen. Hebben we een deal?
Ik word soms wel een keertje vergeleken met Angelina Jolie. Vind je mij erop lijken? Ik heb al gehoor dat ze best extreem gaat in bed. Ik kan je vertellen dat ik minstens zo extreem ben hihi.
Hé Voor mij is het uiterlijk op zich nog niet zo belangrijk. Maar wat wel belangrijk is is dat iemand echt serieus nam mij iets wil. Ik ga namelijk alleen voor serieuze afspraken! Ik zou graag een keertje op een leuke erotische date gaan. Een aantal keren al wat geprobeerd maar niet echt succes gehad. Sla de kopjes koffie maar over maar laten we gelijk het bed induiken oké? XX
Een glas wijn aan het einde van de dag kan ik echt van genieten, de dag overdenken en dromen over een volgende. Maar nog leuk zou het zijn als ik het niet zou moeten overdenken maar gewoon erover kan praten.
Als ik mijn ramen aan het lappen ben, doe ik dit altijd in een kort rokje zonder slipje eronder. Ik houd van geile aandacht. Zeker als de geile aandacht in bed eindigt na mijn verleidingskunsten.