Wulpse oma Mannn0n van 55 uit Herk-de-Stad, Vlaams-Limburg vrijpartij
Hentaitje (24)
★★★★★
Zoals je ziet ben ik dol op het maken van ondeugende foto's maar ik sta er altijd alleen op. Ik zoek dus iemand die net als ik van mooie foto's houd en het liefst met een erotisch tintje.
Daar ben ik dan, jij heerlijke man die zoekt naar een stevige sterke stoere dame, hoeft niet verder te zoeken. Ik mis de romantiek, de erotiek en ben dol op verleiden en lange genotsmomenten. Wie weet vind ik hier wel iemand die weet wat ik bedoel.
Ik heb al veel gelezen over erotische massages maar ben zelf nog nooit op die manier gemasseerd. Het lijkt mij geweldig om dat een keer mee te maken. Ik heb geen massagetafel maar wel een grote keukentafel. Of zou het ook op bed kunnen? Ik heb er echt geen idee van haha maar wie weet is hier een man die er ervaring mee heeft en mij kan vertellen of er perse een massagetafel voor nodig is of dat een keukentafel of het bed ook goed zijn?
Spontane man gezocht die net als ik ook in een relatie zit en op zoek is naar een erotisch contact met een andere vrouw. Ben er aan toe om buiten mijn relatie om met een andere man het bed te delen, de opwinding die het me geeft doet me goed.
Een saai intiem leventje is niets voor mij, ik houd van afwisseling en of het nu over soft SM gaat of erotische massages, ik ben voor heel veel dingen in zolang het maar lekker en niet eentonig is.
Foto's maken van elkaar vind ik erg leuk en ook wel erotisch. Je kan zoveel gevoel op een foto krijgen als je het ook wilt. Ik zoek nu een leuke man om vast te leggen op diverse manieren.