Yes je leest het goed. Ik ben een normale vrouw haha, dat denk ik toch! Ik heb een eigen huis, kinderen en ik ga met een glimlach werken. Het gewone leven dus, maar geen partner helaas.
Spannende oma Normalevrouw van 58 uit Evergem, Oost-vlaanderen dating
Dilaraa (21)
★★★★★
Een oproepje van mij, wat zoek ik? Tja ik kan hier hele lange verhalen op hangen maar we willen toch allemaal seks. Lekker lang genieten, elkaar zijn grenzen en erogene zones op zoeken. Of moet ik gewoon je pik in mijn mond doen?
Als ik misschien niet zo veel op mijn werk was, zou mijn man misschien ook niet vreemdgaan. Maar nu hij toch die stap heeft gemaakt, voel ik mij niet meer verplicht om hem trouw te blijven. Zoek nu iemand die mij neemt zoals ik ben en me ook wat warmte en liefde wil geven.. Hou dus niet van erop eraf en tot zien.
Lijkt me leuk om je personal trainer te worden, bedoel wel de personal trainer op erotische gebied. Wil je alles leren en zal er alles aan doen om je pik te verwennen. Voorwaarde is dat je mij ook verwent.
In principe vind ik alles lekker om te doen, en er zijn voor mij niet veel taboe's. Als er een man is die dat ook heeft en met mij op expeditie wil gaan in de erotiek? Laat het mij zo snel mogelijk weten, kan niet wachten!
Er zijn zowel mannen als vrouwen die altijd heel veel praat hebben maar als het erop aan komt dan word het niets. Zo zit ik niet in elkaar. Ik ben iemand van heel weinig woorden maar liefst wel veel daden. En die daden kunnen voor mij niet geil genoeg zijn. Wil je nog meer weten of zet ik mijn deur al open.
Ik zat een beetje te surfen op het net en ben hier uitgekomen. Best wel dringend op zoek naar een maatje om leuke dingen mee te doen. Over de erotiek kunnen we later altijd nog even praten. Maar dat mag natuurlijk niet ontbreken! Hoe zit het bij jou? Heb je zin om kennis te maken met mij?