Mooie spontane meid, ja dat ben ik maar een date vinden lukt mij niet helaas. Ik wil een leuke man om een toekomst mee op te bouwen en samen oud te worden, niet alleen mij uiterlijk is mooi maar ook mijn innerlijk.
Soms in je leven weet je dat je op het punt bent dat je wat meer vastigheid wilt. Iemand die er voor je is als je het eens nodig lijkt te hebben zonder dat je erom moet vragen.
Ben wel toe aan een ondeugende man die me wil laten genieten op elk plekje in huis. Ook in de buitenlucht mag je met me doen wat je wilt en met een paar toeschouwers erbij maakt het nog erotischer.
mensen denken altijd, dat ik stil en terug getrokken ben, maar het tegendeel is waar. Ik zit vol passie en erotiek. weet je wat? ik doe het ook nog eens graag!
Het wordt tijd dat ik toch maar weer lekker ga sporten. Maar alleen krijg ik dat niet voor elkaar. Wie zou er samen willen beginnen en kijken hoever we komen met alles erom heen?
Mijn rugzakje is net begonnen met groeien en anderen lachen mij erom uit als ik zeg waarom. Mijn hond heb ik moeten laten inslapen en ik heb daar echt verdriet van. Dat ik deze gevoelens niet bij mijn vriendenclub kwijt kan snap ik niet. Echte dierenvrienden zullen mijn gevoelens wel begrijpen. Daarom zoek ik een vriend die net als ik dol op dieren is.