Het zou wel erg raar zijn als ik zou vertellen dat ik nog met een knuffel in bed slaap, dus dit heb je niet gelezen. Want misschien zou een warme grote lekkere knuffelbeer wel een stuk fijner zijn.
Ik denk erover om een studie switch te maken. Wil mij richten op massage en al wat daarbij komt kijken. Ik heb al enige ervaring maar ik wil ook erotisch kunnen masseren. Heb dan alleen proef materiaal nodig en ja, dat vraag je zo niet even in je kennissenkring. Vandaar hier.
Masseren vind ik erg fijn, vooral om te doen. Maar als je een lekkere erotische massage met happy end hebt gekregen van mij. Wat voor goddelijks haal jij dan uit de kast?
Hé Voor mij is het uiterlijk op zich nog niet zo belangrijk. Maar wat wel belangrijk is is dat iemand echt serieus nam mij iets wil. Ik ga namelijk alleen voor serieuze afspraken! Ik zou graag een keertje op een leuke erotische date gaan. Een aantal keren al wat geprobeerd maar niet echt succes gehad. Sla de kopjes koffie maar over maar laten we gelijk het bed induiken oké? XX
Zoals je ziet ben ik dol op het maken van ondeugende foto's maar ik sta er altijd alleen op. Ik zoek dus iemand die net als ik van mooie foto's houd en het liefst met een erotisch tintje.
Ik heb tot nu al een heel mooi leven gehad maar nog niet veel passie en erotiek. Ik wil ook eens ervaren hoe het is om geregeld lekkere seks te hebben en heel stiekem wil ik het wel op spannende plaatsen. Mijn fantasie is om eens seks in een trein te hebben.