Ik doe niet aan panty's. Ik kan er niet mee overweg. Ik hou van ruige dingen en ruige sporten dus ik speel graag een potje basketbal dus ik ben geen meisje meisje.
Wulpse tiener Kouzi van 22 uit Roosendaal, Noord-Brabant sexdating
Rimala (23)
★★★★☆
Uit mijn vorige relatie heb ik nare ervaringen opgedaan op erotisch vlak, zoek nu een lieverd die me wil helpen om dat te verwerken en mochten we het samen goed kunnen vinden dan sta ik open voor een relatie.
Ik word soms wel een keertje vergeleken met Angelina Jolie. Vind je mij erop lijken? Ik heb al gehoor dat ze best extreem gaat in bed. Ik kan je vertellen dat ik minstens zo extreem ben hihi.
Spontane man gezocht die net als ik ook in een relatie zit en op zoek is naar een erotisch contact met een andere vrouw. Ben er aan toe om buiten mijn relatie om met een andere man het bed te delen, de opwinding die het me geeft doet me goed.
Er zijn zowel mannen als vrouwen die altijd heel veel praat hebben maar als het erop aan komt dan word het niets. Zo zit ik niet in elkaar. Ik ben iemand van heel weinig woorden maar liefst wel veel daden. En die daden kunnen voor mij niet geil genoeg zijn. Wil je nog meer weten of zet ik mijn deur al open.