Als je opzoek bent naar een vrouw die wel van avontuur en plezier houd dan moet je me een berichtje sturen. Ik heb dan wel een vriend maar die is saai en eentonig, jij zal me meer weten te boeien denk ik.
Een beetje verwent ben ik wel als het om mannen en erotiek gaat. Nu ben ik weer single maar mijn vriendjes wisten wel hoe ze een vrouw moesten verwennen. Zoek in ieder geval een man die ervaren is in bed.
Foto's van mijzelf kijk ik altijd naar naar en ik vind het wel wel spannend om sexy foto's te hebben van mijzelf. Niet harde porno, maar een mooie erotische reportage waar ik trots op kan zijn. Alleen de fotograaf zoek ik nog die dit wil doen. Als beloning mag je met mij vrijen. Hebben we een deal?
Een erotisch rollenspel wil ik wel met je spelen, ik heb mijn doktersjas klaarliggen maar ook mijn politie-uniform ligt voor het grijpen. Lat me weten waar jou voorkeur naar uitgaat, wordt het een inwendig onderzoek of een boete die je in natura moet betalen?
Foto's maken van elkaar vind ik erg leuk en ook wel erotisch. Je kan zoveel gevoel op een foto krijgen als je het ook wilt. Ik zoek nu een leuke man om vast te leggen op diverse manieren.