Ik heb bijna alles wat min mijn hartje begeert, van een mooi appartement tot aan goed betaalde baan. Echter op het gebeid van de liefde kom ik best wel wat te kort en hoop dat hier te vinden.
Malse mama Pitanie van 40 uit Vijfheerenlanden, Utrecht dating
Linnxx (23)
★★★★☆
En dan zeggen de meeste mannen wel dat kleine dames geen ervaring hebben, maar wat is er dan geiler dan zo'n heel strak kutje? Met een erotische massage kan jij mij al helemaal gek maken, hoe kan ik jou het meest geil maken? Dikke zoen
Heb aangegeven dat ik de erotiek wat vaker buiten de deur wil zoeken en mijn vriend had daar geen probleem mee, zegt iets over onze relatie denk ik. Wil een man leren kennen die me urenlang kan bezighouden met zijn heerlijke lichaam.
Een man die mij en met mij heerlijk lang wil gaan genieten. Denk aan een begin met een erotische massage, mijn strelende handen over je lijf. Jij die met je handen al glijdend over mijn lichaam gaat. Dat is toch genieten.
Ik ben zo ongelofelijk toe aan een massage, en niet zomaar een massage, maar een heerlijke lange erotische massage. Wie is hier goed in, en wil zijn handen graag over mijn lichaam laten gaan?