Vanwege mijn werk zoek ik iemand die in de avond romantisch op mij wacht in mij hotel kamer. Iedere keer zo eenzaam aan de hotel bar zitten of op de kamer vind ik niet leuk meer.
Ik heb die ene grote liefde niet gehad, wat goed is. Ik wil dat niet in het verleden hebben liggen - Ik wil dat het in de toekomst is. Dit is hoe ik erover denk. En ik hoop eerlijk gezegd dat ik die liefde hier ga leren kennen.
Neem mij mee op reis naar hete oorden was waar ik vannacht van droomde. Een erotische reis langs jouw en mijn lichaam zoek ik. Ontdekken wat er te ontdekken valt en bij mij zal je zeker een nat grotje ontdekken. Daar durf je dan wel op verder onderzoek te gaan.
Al mijn dromen zijn erotisch en gaan over mannen met grote handen en met een flink stuk gereedschap in hun broek. Ik wil graag zo iemand leren kennen en kijken of ik dat stuk gereedschap goed kan gebruiken.
Daar ben ik dan, jij heerlijke man die zoekt naar een stevige sterke stoere dame, hoeft niet verder te zoeken. Ik mis de romantiek, de erotiek en ben dol op verleiden en lange genotsmomenten. Wie weet vind ik hier wel iemand die weet wat ik bedoel.
Ik heb ook mijn mindere kanten maar weet zeker dat je daar geen last van zal hebben als we elkaar regelmatig voor een erotisch avondje ontmoeten. Ik ben dol op een romantisch avondje wat gevolgd wordt door een passionele nacht.