Ik ben zo ongelofelijk toe aan een massage, en niet zomaar een massage, maar een heerlijke lange erotische massage. Wie is hier goed in, en wil zijn handen graag over mijn lichaam laten gaan?
Als je me weet te verleiden met je erotisch getinte berichtjes en je wilde fantasieën dan ben jij het die ook een heerlijke tijd met me tegemoet gaat. Samen genieten van elkaars lichaam is waar ik voor ga.
Ik denk erover om een studie switch te maken. Wil mij richten op massage en al wat daarbij komt kijken. Ik heb al enige ervaring maar ik wil ook erotisch kunnen masseren. Heb dan alleen proef materiaal nodig en ja, dat vraag je zo niet even in je kennissenkring. Vandaar hier.
Zoals je ziet ben ik dol op het maken van ondeugende foto's maar ik sta er altijd alleen op. Ik zoek dus iemand die net als ik van mooie foto's houd en het liefst met een erotisch tintje.