Dolle pret met mij in bed! Lachen, gieren maar ook genieten haha. Rollenspelletjes? Mmm graag. Ik verpleegster en jij de patiënt? Of ik de schoolmeid en jij de directeur?
Malse meid Nelliep van 25 uit Zeist, Utrecht dates
Phoride (18)
★★★★★
Kan wel zeggen dat ik een beetje ondeugend ben, heb ook heel erotische dromen waarvan ik hoop dat die een keer in vervulling gaan. Mocht jij interesse hebben en over mijn dromen wil weten, reageer en ik zal je een van de meest ondeugende dromen vetellen.
Sexy lingerie is mijn ding, ik wordt er opgewonden van als ik dat voor een ondeugende man mag aantrekken en hem wil showen hoe het me staat. Ga graag winkelen in een lingerie winkel en het lijkt me super erotisch als jij me advies geeft.
Kusjes geven dat is wat ik nodig heb. Heerlijke, hete zoenen aan elkaar geven en dan over heel het lichaam doorgaan en dan en dan...Ja ik hou wel van de erotiek en heb een groot tekort. Dus, wat gaan we daar nu mee doen?
Een saai intiem leventje is niets voor mij, ik houd van afwisseling en of het nu over soft SM gaat of erotische massages, ik ben voor heel veel dingen in zolang het maar lekker en niet eentonig is.
Mijn heerlijke lichaam vraagt erom om weer eens heerlijk geneukt te worden. Heerlijk op zijn hondjes gezet te worden en dan mijn kut en kont helemaal vol spuiten met zoveel mogelijk zaad!
Ik heb al veel gelezen over erotische massages maar ben zelf nog nooit op die manier gemasseerd. Het lijkt mij geweldig om dat een keer mee te maken. Ik heb geen massagetafel maar wel een grote keukentafel. Of zou het ook op bed kunnen? Ik heb er echt geen idee van haha maar wie weet is hier een man die er ervaring mee heeft en mij kan vertellen of er perse een massagetafel voor nodig is of dat een keukentafel of het bed ook goed zijn?