Geniet nog met volle teugen van het leven, heb een goedlopende zaak opgebouwd met mensen in dienst die ik echt kan vertrouwen. Dus een paar maanden er tussen uit lijkt mij erg fijn. Gewoon de rust en ruimte op te zoeken.
Malse oma Ingsla van 54 uit Lelystad, Flevoland date
KikaKira (28)
★★★★☆
Ik ben zo ongelofelijk toe aan een massage, en niet zomaar een massage, maar een heerlijke lange erotische massage. Wie is hier goed in, en wil zijn handen graag over mijn lichaam laten gaan?
Ik ben een beetje mysterieus. Dus bij mij moet je wel wat moeite doen hihi. Voor wat hoort wat! Verder hou ik van alles wat met erotiek te maken heeft.
Neem mij mee op reis naar hete oorden was waar ik vannacht van droomde. Een erotische reis langs jouw en mijn lichaam zoek ik. Ontdekken wat er te ontdekken valt en bij mij zal je zeker een nat grotje ontdekken. Daar durf je dan wel op verder onderzoek te gaan.
Ik geef je graag een erotische massage. Een full body 2 body uiteraard, met lekker veel olie. Vind het heerlijk om passionele seks te hebben. Geen vluggertjes.
Kan er niks aan doen. Ben er compleet aan verslaafd. Tatoeages dan wel te verstaan. Heb nog meer als genoeg plek op mijn lichaam om wat kwijt te kunnen. Nu wil ik ook uit gaan wijken naar de erogene zones. Maar heb wel een handje nodig die ik dan vast kan houden. Mag ik je erna in een stil steegje lekker even pijpen?
Ik heb al veel gelezen over erotische massages maar ben zelf nog nooit op die manier gemasseerd. Het lijkt mij geweldig om dat een keer mee te maken. Ik heb geen massagetafel maar wel een grote keukentafel. Of zou het ook op bed kunnen? Ik heb er echt geen idee van haha maar wie weet is hier een man die er ervaring mee heeft en mij kan vertellen of er perse een massagetafel voor nodig is of dat een keukentafel of het bed ook goed zijn?