Wat ik in mijn relatie mis is passie en intimiteit, lang geleden dat we met elkaar de nacht hebben doorgebracht en hoop nu eindelijk eens een man te vinden die me wel tot grote hoogtes in bed weet te brengen!
Geile milf Ansnoekje van 35 uit Utrechtse Heuvelrug, Utrecht afspraak
Suize (18)
★★★★★
Een erotische massage met een happy end, dat wil jij toch wel mee maken? Dat als ik klaar ben je helemaal ontspannen bent. Maar geef jij ook een happy end aan mij?
Eigenlijk is alles om me heen een beetje saai aan het worden. Ik heb een saai baantje en ik ook nog een beetje een saai sociaal leven. Dat wil ik graag een beetje opvrolijken en ook het liefste met een beetje erotiek. Er moet wel een soort van gevoel in zitten. Ik hou niet van vluggertjes maar wel van heerlijk lang neuken met iemand zodat ik een aantal keer klaar kan komen.
Als ik misschien niet zo veel op mijn werk was, zou mijn man misschien ook niet vreemdgaan. Maar nu hij toch die stap heeft gemaakt, voel ik mij niet meer verplicht om hem trouw te blijven. Zoek nu iemand die mij neemt zoals ik ben en me ook wat warmte en liefde wil geven.. Hou dus niet van erop eraf en tot zien.
Ik denk erover om een studie switch te maken. Wil mij richten op massage en al wat daarbij komt kijken. Ik heb al enige ervaring maar ik wil ook erotisch kunnen masseren. Heb dan alleen proef materiaal nodig en ja, dat vraag je zo niet even in je kennissenkring. Vandaar hier.