Ik hou van zeer extreme seks, touwen en tepelklemmen, maken mijn hele dag goed. Ik ben best thuis in de wereld van sm. Rollenspellen spreken mij ook erg aan.
Eenmalige dame Extremely van 49 uit Waadhoeke, Friesland sexdating
Majapaja (28)
★★★★★
Eigenlijk is alles om me heen een beetje saai aan het worden. Ik heb een saai baantje en ik ook nog een beetje een saai sociaal leven. Dat wil ik graag een beetje opvrolijken en ook het liefste met een beetje erotiek. Er moet wel een soort van gevoel in zitten. Ik hou niet van vluggertjes maar wel van heerlijk lang neuken met iemand zodat ik een aantal keer klaar kan komen.
Mijn rugzakje is net begonnen met groeien en anderen lachen mij erom uit als ik zeg waarom. Mijn hond heb ik moeten laten inslapen en ik heb daar echt verdriet van. Dat ik deze gevoelens niet bij mijn vriendenclub kwijt kan snap ik niet. Echte dierenvrienden zullen mijn gevoelens wel begrijpen. Daarom zoek ik een vriend die net als ik dol op dieren is.
Fashion = mijn wereld. Ik blog erop los en daarnaast ga ik ook heel veel naar shows. Maar ik ben niet hier om mensen te helpen met hun kledingkeuze, al zou ik wel durven haha. Ik ben hier om iemand te vinden die mij wat euhm... ontspanning weet te bieden. ;-)
Het is eigenlijk best vreemd, dan ben je jong, zie je er goed uit en sta je nog zonder erotiek in het leven. Ik ben juist zo zwoel en er valt juist nog zoveel heerlijk te ontdekken. Dankzij een vriendin, met hetzelfde probleem, hier gekomen en nu dus maar hopen een stoere, ruimdenkende man te vinden.
Ik zat een beetje te surfen op het net en ben hier uitgekomen. Best wel dringend op zoek naar een maatje om leuke dingen mee te doen. Over de erotiek kunnen we later altijd nog even praten. Maar dat mag natuurlijk niet ontbreken! Hoe zit het bij jou? Heb je zin om kennis te maken met mij?