Als je man je met geen vinger aanraakt, moet je het maar ergens anders zoeken. Ik ben deus niet van plan te wachten tot dat meneer eindelijk eens besluit actie te ondernemen. Hier vind ik vast wel iemand die mij kan helpen.
Uit mijn vorige relatie heb ik nare ervaringen opgedaan op erotisch vlak, zoek nu een lieverd die me wil helpen om dat te verwerken en mochten we het samen goed kunnen vinden dan sta ik open voor een relatie.
Ik denk erover om een studie switch te maken. Wil mij richten op massage en al wat daarbij komt kijken. Ik heb al enige ervaring maar ik wil ook erotisch kunnen masseren. Heb dan alleen proef materiaal nodig en ja, dat vraag je zo niet even in je kennissenkring. Vandaar hier.
Mijn droom is nog altijd niet uitgekomen en zou het fijn vinden als dat eens gebeurde. Ga je niet vertellen wat mijn droom is maar kan je verzekeren dat er lef voor nodig is en bol staat van de erotiek.
Ik mag graag met positieve mensen omgaan die voor een grapje in zijn. Ik ben een zelfstandige vrouw en mijn werk in de zorg doe ik met veel toewijding. Ik mis een man die houd van lekker gek doen en erop uit wil gaan. Ben jij zo iemand laat mij dan niet wachten.
Als ik en mijn man seks hebben is het meestal even snel erop en er weer af, voorspel is er niet meer bij. Ik zou wel weer eens de tijd willen nemen voor seks, genieten en weer eens lekker klaarkomen. Ben je ook zo gek op oraal, misschien kan je me nog wat leren