Ik hou van zeer extreme seks, touwen en tepelklemmen, maken mijn hele dag goed. Ik ben best thuis in de wereld van sm. Rollenspellen spreken mij ook erg aan.
Ik ben bijna model geworden, maar ik wilde ook iets met mijn hersenen doen en koos voor de studie. Ik ben open, lief, eerlijk en ben romantisch maar heb ook echt een heel stout kantje. Die wil ik graag verder ontdekken. Meer van erotiek genieten. Want dat is iets wat ik wel heb gemist met al dat gestudeer.
Heel eerlijk zal ik zijn, ik zit hier op advies van mijn vriendin. Ik ben vaak zo geil, dat ik echt niet meer weet waar ik het moet zoeken. Het enige is dat ik niemand heb om mijn geilheid in te dammen. Volgens mijn vriendin zijn er hier zat mannen die mij vast willen opgeilen. Ik waag het erop, dus mannen kom maar op als je mij wilt opgeilen.
Dat ik hier zit is een hele grote overwinning voor mij. Ik dacht dit is echt voor losers, daar kom ik van terug. Waar ik naar op zoek ben is een avontuur die bol staat van de erotiek. In het dagelijks leven lukt het mij niet, dus dan maar mijn heil hier zoeken.
Mijn rugzakje is net begonnen met groeien en anderen lachen mij erom uit als ik zeg waarom. Mijn hond heb ik moeten laten inslapen en ik heb daar echt verdriet van. Dat ik deze gevoelens niet bij mijn vriendenclub kwijt kan snap ik niet. Echte dierenvrienden zullen mijn gevoelens wel begrijpen. Daarom zoek ik een vriend die net als ik dol op dieren is.