Ik voel me best happy maar wat ik wel ontzettend mis is een sexy jongen die me regelmatig komt opzoeken voor een heel romantisch avondje. Wil met jou een spannende tijd beleven, een tijd vol erotiek en intimiteit.
Lijkt me leuk om je personal trainer te worden, bedoel wel de personal trainer op erotische gebied. Wil je alles leren en zal er alles aan doen om je pik te verwennen. Voorwaarde is dat je mij ook verwent.
Het is eigenlijk best vreemd, dan ben je jong, zie je er goed uit en sta je nog zonder erotiek in het leven. Ik ben juist zo zwoel en er valt juist nog zoveel heerlijk te ontdekken. Dankzij een vriendin, met hetzelfde probleem, hier gekomen en nu dus maar hopen een stoere, ruimdenkende man te vinden.
Uit mijn vorige relatie heb ik nare ervaringen opgedaan op erotisch vlak, zoek nu een lieverd die me wil helpen om dat te verwerken en mochten we het samen goed kunnen vinden dan sta ik open voor een relatie.
Zoek je een paar neukteugels lees dan door. Ik heb ze volop en met mij heb je genoeg vlees op de botten. Mijn heupen wiegen onder jouw aandacht en mijn genot zal ook jou laten kronkelen. Reken erop dat je met mij geen saaie seks krijg. Ik hou wel van experimenteren en gek doen.
Ik wil je een onvergetelijke nacht bezorgen, een nacht vol passie en erotiek. Wil met je vrijen tot in de vroege uurtjes en alles met je doen wat je maar lekker vind. Voorwaarde is dat ook ik het naar mijn zin heb.