Nog jong en dus vrij onervaren. Mezelf omschrijven is best moeilijk. Ik ben een lieve meid die ook vrij romantisch is en ergens ook zo een man zoek. Lijkt dit je iets waarom wachten wij nog om elkaar te leren kennen?
Lekker single en een lekker lijf. Dat hoor ik vaak en als ik mijzelf bekijk is het ook wel zo. Ik ben sensueel, erotisch en stout ingesteld. En met jou heb ik nu wel zin in een hele stoute ondeugende avond. Laat jij al het hete in mij naar boven komen en je krijgt een kronkelende meid waar je dan mee kan lezen en schrijven.
Ik ben al een tijd opzoek naar een man die dezelfde interesses heeft als mij. Heel veel mannen zeggen veel maar maken het niet waar op het moment dat het erop aan komt. De meeste mensen van mijn leeftijd hebben er vrij weinig zin meer in.. Ik heb er daarintegen nog net zoveel zin in als 20 jaar geleden.
Ik ben een beetje mysterieus. Dus bij mij moet je wel wat moeite doen hihi. Voor wat hoort wat! Verder hou ik van alles wat met erotiek te maken heeft.
Een echte schrijver ben ik niet. Nouja, misschien erotische verhalen, dat zou ik wel kunnen, hihi. Maar dan heb ik wel inspiratie nodig. Zullen we samen die inspiratie opdoen? Samen ondeugende verhaaltjes opschrijven? Of ze zelf uitvoeren, dat klinkt nog beter eigenlijk!