Ik zie het al helemaal voor me, jij en ik samen op de bank een filmpje kijken, hapje en drankje erbij en als de romantiek van het beeld afspat dan kroel ik me maar wat graag in jou armen.
Fashion = mijn wereld. Ik blog erop los en daarnaast ga ik ook heel veel naar shows. Maar ik ben niet hier om mensen te helpen met hun kledingkeuze, al zou ik wel durven haha. Ik ben hier om iemand te vinden die mij wat euhm... ontspanning weet te bieden. ;-)
Verandering van spijs doet eten zeggen ze en dat is nu net wat ik wil uitproberen. Wil eens met een andere sexy vent tussen de lakens liggen en een ontzettend erotische nacht meemaken.
Ik hoop dat dromen geen bedrog zijn en ze een keer uitkomen. Mijn meest erotische droom zou ik graag werkelijkheid willen laten worden maar dan moet ik eerst een heel sexy jongen vinden die avontuurlijk is ingesteld.