Mijn beste bedmaatje is op dit moment mijn vibrator en dat lijkt mij niet heel erg gezond haha. Ik hoop hem gauw in mijn nachtkastje te kunnen gooien, dat jij het lekker over komt nemen!
Spannende meid Kerrie van 28 uit Wormerland, Noord-Holland neukpartij
SashaBlue (31)
★★★★★
Wie mag ik verleiden met een leuke avond vol humor, romantiek en vooral erotiek? Graag discreet want ik zit momenteel in een relatie. Hou van normale seks, allerlei standjes en orale seks.
Dit moet allemaal even geheimzinnig, want mijn partner moet er niet achter gaan komen. Mijn specialiteit is om erotische massages te geven, hoe ver ik ga laat ik even in het midden, dat word vanzelf wel duidelijk :X
Masseren vind ik erg fijn, vooral om te doen. Maar als je een lekkere erotische massage met happy end hebt gekregen van mij. Wat voor goddelijks haal jij dan uit de kast?
Een lang verhaal om alles over mezelf te vertellen maar het komt erop neer dat mijn relatie niet meer lekker loopt en ik er nodig tussenuit moet. Daarom zoek ik iemand die met mij op pad wilt gaan en mij de afleiding kan bieden die ik zo hard nodig heb. Als er meer van komt merken we dat vanzelf wel.
Ik ben slank ik ben blond en ik heb volgens mij best mooie grote borsten. Waarom zou ik dan ook geen recht hebben om heerlijk te kunnen genieten in mijn leven? Wie zou graag deze jonge dame eens wat ervaring bijbrengen op het gebied van de erotiek?
Hoe meer mensen hoe meer vreugde en als je een beetje erover nadenkt weet je ook wel wat ik daarmee bedoel. Hygiene is zeer belangrijk voor mij, en als je meer wil weten vraag je me maar.