Ik heb die ene grote liefde niet gehad, wat goed is. Ik wil dat niet in het verleden hebben liggen - Ik wil dat het in de toekomst is. Dit is hoe ik erover denk. En ik hoop eerlijk gezegd dat ik die liefde hier ga leren kennen.
Wat moet ik doen om jou te overtuigen van mijn charme en sensualiteit? En hoe wil jij mij overtuigen van jouw mannelijkheid? Ik meen het serieus en ik zoek erotiek.
Mijn vader heeft een boerenbedrijf en daar werk ik. Omdat ik bij mijn ouders werk en woon heb ik dus weinig gegeten van erotiek en romantiek. Het is niet dat ik helemaal zo groen als gras ben maar toch..
Ik ben nuchter niet iedere man kan mij krijgen, ik wil veroverd worden met passie en liefde, en als jij mij hebt dan kan je met mij alle kanten op, en dat op het gebied van erotiek.