Ik geniet van het leven en daar horen zeker ook hele ondeugende dingen bij. Ik ben dan ook op zoek naar een leuke vent die wel houd van lekker genieten en dan bedoel ik voornamelijk van de ondeugende dingen.
Eenmalige meid Levensgenietster van 27 uit Den Haag, Zuid-Holland sexdating
Poes (45)
★★★★★
Ben jij net als ik op zoek en kan je het niet vinden, dan moeten we misschien onze krachten bundelen en samen verder gaan. Ik denk namelijk dat ik niks mis in mijn leven op de erotiek en de romantiek van een relatie na. Ik ben nu een jaar of 5 gescheiden en ik denk dat ik nu wel klaar ben om weer te gaan daten. Laat jij wat weten dan kunnen we gaan kijken of wij samen verder kunnen gaan.
Ik ben voor mijn studie als masseuse op zoek naar iemand op wie ik al mijn opgedane kennis mag oefenen. Ik kan sport massage, maar wat ik lekkerder en leuker vind is een erotische massage. Gezellig met een kaarsje aan en muziekje op.
Hoe meer mensen hoe meer vreugde en als je een beetje erover nadenkt weet je ook wel wat ik daarmee bedoel. Hygiene is zeer belangrijk voor mij, en als je meer wil weten vraag je me maar.
Passie en romantiek, speels en trouw, sportief en energiek. Dat zijn enkele kenmerken van mijn karakter. Mannen, die dit ook hebben, voelen en willen beleven, zijn bij mij aan het goede adres. Het gaat mij erom dat we goed samen gaan, en deze aspecten kunnen delen. Zullen wij samen optimaal van het leven gaan genieten?
Dromen doe ik nog alleen worden ze steeds erotischer. Mijn vriend kan niet meer aan de verwachtingen doen die ik in bed heb en hoop dat jij het bent die dat van hem over kan nemen.