Eenmalige milf Marya van 35 uit Tiel, Gelderland date
Lekkerontdeugend (39)
★★★★★
Ik heb wel eens een hele ondeugende bui als ik uitga. Dan trek ik een leuk strak blazertje aan, met alleen een bh eronder. En dan een leuk kort bijpassend rokje met.... Dat kun je zelf wel raden denk ik.
Ik hou van rood en is de kleur van de liefde dat klopt. Maar achter dat rode pakje schuilt er wel een heel andere dame. Een dame die van erotiek houd en heerlijke seks. Lekkere sm, anaal het kan allemaal bij mij.
Lijkt me leuk om je personal trainer te worden, bedoel wel de personal trainer op erotische gebied. Wil je alles leren en zal er alles aan doen om je pik te verwennen. Voorwaarde is dat je mij ook verwent.
Romantische sex is niks voor mij. Hard is veel lekkerder, geen gedoe eromheen en lekker diep gepenetreerd worden, klinkt super als we het snel eens kunnen doen.