Mijn huwelijk is alleen nog maar sleur en nog eens sleur en vooral geen enkele sex meer! Ik begrijp hem niet maar ik ga ook niet meer zitten afwachten tot hij een keertje zin heeft.
Wat hou ik van een lekkere erotische massage, en niet alleen om ze te geven. Het lijkt mij zo fijn om hier een man te vinden die ook mij een happy end wil geven.
Ik ben slank ik ben blond en ik heb volgens mij best mooie grote borsten. Waarom zou ik dan ook geen recht hebben om heerlijk te kunnen genieten in mijn leven? Wie zou graag deze jonge dame eens wat ervaring bijbrengen op het gebied van de erotiek?
Samen foto's maken van alles wat je aan het doen bent, misschien stiekem zelfs een filmpje. Hoe leuk en erotisch zou het zijn om die later terug te kijken?