Mijn hobby's zijn koken, tennis en lezen. Verder hou ik van kinderen en dieren en kan ook genieten van een leuke film. Ik heb niet veel wensen, en leeftijd maakt mij niet veel uit. Wel vraag ik openheid en eerlijkheid.
Ik kik erop wanneer ik merk dat mannen geilen op mijn lichaam! Ik ben dan ook niet bepaald een doetje hoor! Mijn vriendje vind het ook heerlijk om mij met andere mannen te delen en wil mij daarom graag uitlenen! Ik kan maar niet genoeg krijgen van het genot en laat me graag verschillende keren per dag heerlijk verwennen! Ik ontvang je thuis als je er geen problemen mee hebt dat mijn viendje gaat toekijken!
Voor een massage mag je me wakker maken, voor een erotische massage helemaal. Heerlijk lijkt het me als jij me eens komt verwennen en kan me indenken hoe het voelt als jij me onder handen neemt.
Ik ben van italiaanse afkomst en dat maak ik ook helemaal waar. Ik heb een aardig temperament. Zo ben ik ook in de erotiek, als je wil weten hoe ik op dat gebied ben dan mag je me dat gewoon vragen.