Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd en tijdens de erotiek geldt niets anders. Het mag best eens funny zijn. Welke man is op zoek naar een maatje met meer? Iemand waarmee je kan genieten maar ook kan lachen en ontdekken.
Romantische sex is niks voor mij. Hard is veel lekkerder, geen gedoe eromheen en lekker diep gepenetreerd worden, klinkt super als we het snel eens kunnen doen.
Als ik en mijn man seks hebben is het meestal even snel erop en er weer af, voorspel is er niet meer bij. Ik zou wel weer eens de tijd willen nemen voor seks, genieten en weer eens lekker klaarkomen. Ben je ook zo gek op oraal, misschien kan je me nog wat leren
Wat ik graag zou willen is niet zo moeilijk, gewoon bekijken met ons beide wat er gaat gebeuren. Erotisch genot en we gaan dan zover als wij op dat moment zelf in gedachten hebben.
Ik ben zo ongelofelijk toe aan een massage, en niet zomaar een massage, maar een heerlijke lange erotische massage. Wie is hier goed in, en wil zijn handen graag over mijn lichaam laten gaan?