Ondanks dat ik een vriend heb ben ik toch hier, ik mis het een en ander in mijn relatie en vertel je onder vier ogen daar graag meer over. Ik hoop dat jij de aanwinst bent waar ik naar uitkijk.
Mocht je net als ik ook al een tijdje geen seks hebben gehad en graag eens de romantiek en erotiek willen meemaken dan zitten we op het zelfde level. Zoek een sexy man die me aan kan en me geeft waar ik naar hunker.
Romantische sex is niks voor mij. Hard is veel lekkerder, geen gedoe eromheen en lekker diep gepenetreerd worden, klinkt super als we het snel eens kunnen doen.
Pornofilms kijk ik naar en niet van die soft pornofilms. Geef mij maar harde films met een verhaal. ik leer er zelfs nog van en dat geeft jou ook alleen maar voordelen. Wat ik zie probeer ik altijd uit en de leukste en geilste avonturen heb ik daardoor al meegemaakt. Een boekwerk kan ik erover schrijven als het moet. Mijn volgend geil avontuur is seks met een komkommer. Aan jou laat ik de fantasie over wat je ermee gaat doen.
Scheiden doet lijden zegt het spreekwoord, het klopt, ik heb dit zelf ervaren. Gelukkig ben ik een type dat zich niet laat kisten, de schouders eronder zetten en doorgaan is mijn motto. Doorgaan wil ik, alleen wel met een lieve man aan mijn zijde.