He ik ben Angelique en hou van leuke dingen ondernemen.Door een lang verblijf in het ziekenhuis is mijn sociale leven niet meer wat het is.Ik zou daar hier graag verandering in willen brengen.
Hete tiener angeliqque van 22 uit Leuven, Vlaams-Brabant dates
Seastar (59)
★★★★☆
Ik hou van romantiek, lekker zoenen en erotische massage, vind jij deze dingen ook fijn, neem dan contact met mij op dan kunnen we het samen eens bespreken en kijken of we eens iets af kunnen spreken
Het liefste heb ik iemand die van kalme seks houdt. Ik bedoel daarmee dat ik van passie en erotiek hou. Geen seks om de platte seks, maar liever seks met gevoel.
Al lange tijd fantaseer ik erover om is lekker vreemd te gaan, doe dit het liefst wel met iemand die vaker dan 1 keer wil afspreken, onenightstands zijn niks voor mij.
Spuiten doe je bij mij binnen 5 minuten, bij die gedachten word ik nat. Ik heb een druk leven en wil ontstressen en zoek langs deze weg een man die voor veel openstaat. Dan denk ik o.a. aan erotische massage, wijntje drinken, pijpen en nog veel meer.
Ben niet iemand die nog gauw op stap gaat en zo leer ik dus geen mannen kennen. Misschien hier wel. Je houdt van leuke dingen doen samen, erop uit gaan en houd ook erg van vakanties, want dat wil ik ook graag samen doen. Alleen is ook maar weer alleen toch.