Op het uiterlijke ga ik niet af want dan kies ik toch meestal de verkeerde mannen. Voor mij is het belangrijk iemand te leren kennen waar ik op kan vertrouwen en die oprecht is.
Heb aangegeven dat ik de erotiek wat vaker buiten de deur wil zoeken en mijn vriend had daar geen probleem mee, zegt iets over onze relatie denk ik. Wil een man leren kennen die me urenlang kan bezighouden met zijn heerlijke lichaam.
Van mijzelf kan ik wel zeggen dat ik leuk ben en sexy. Ik hou van mooie lingerie en niet lachen, maar ik hou ook van paaldansen. Het erotische dansen dan. Mag ik jou een keer zo een erotische show geven?
Ik wil heel graag weten wat gij met me gaat doen als ge mij naast u me naakt in uw bed vind. Laat me weten hoe gij denkt mij te verwennen en wat gij lekker vind en waar uw erotische dromen over gaan.
Wil is een keer wat anders proberen, anale sex heb ik nog geen ervaring mee en me man vind het maar niks. Als jij niet vies bent van een potje lekkere anale sex, mag je me gerust een berichtje sturen, je ziet vanzelf wel als ik erop reageer!