In het dagelijks leven werkzaam als fysiotherapeut. Ben erg goed met me handen en weet veel over het menselijk lichaam, denk dat dat altijd wel goed van pas kan komen:)
Geile vrouw Claudia666 van 48 uit Apeldoorn, Gelderland ontmoeting
Hensrickxje (33)
★★★★★
Ik ben helemaal in de mood voor een heerlijke vrijpartij, mijn vriend heb ik al een paar weken niet gezien en kan best wel een man gebruiken die een paar avonden in de week langs wil komen om mij een heerlijke erotische massage te geven.
Voor het eerst denk ik erover om een tatoeage te laten zetten ik heb een heel mooie in mijn hoofd maar durf de stap nog niet te zetten. Wie weet kun jij me overtuigen en een om plekje kiezen waar die zou moeten komen.
Ik ben van italiaanse afkomst en dat maak ik ook helemaal waar. Ik heb een aardig temperament. Zo ben ik ook in de erotiek, als je wil weten hoe ik op dat gebied ben dan mag je me dat gewoon vragen.
Als jij me een keer in mijn blootje wil zien dan wil ik eerst van jou een erotisch berichtje ontvangen waarin je aangeeft hoe graag je mijn lichaam wilt verwennen. Voel me eenzaam en een man in bed is erg welkom.
Een dag niet gelachen is gewoon ongezond. Ik hou van fun. Ook op het gebied van erotiek. Een rollenspel of eens op een spannend plekje, ik kan er wel wat mee. Daarbij ben ik gewoon graag ondeugend. Is er een man met dezelfde verlangens? Discretie is wel wat gevraagd.