In het dagelijks leven werkzaam als fysiotherapeut. Ben erg goed met me handen en weet veel over het menselijk lichaam, denk dat dat altijd wel goed van pas kan komen:)
Geile vrouw Claudia666 van 48 uit Apeldoorn, Gelderland ontmoeting
Germa (25)
★★★★★
Ik heb tot nu al een heel mooi leven gehad maar nog niet veel passie en erotiek. Ik wil ook eens ervaren hoe het is om geregeld lekkere seks te hebben en heel stiekem wil ik het wel op spannende plaatsen. Mijn fantasie is om eens seks in een trein te hebben.
Ik ben dus Lola. Ik zoek een sex buddy om mijn lusten te voederen. Ben jij die lieve sexy man die ik zoek om mijn lusten te voederen? Laat dan maar snel iets van je horen. Ik reageer zeker op een lief erotisch berichtje. Tot gauw smak
Een model dat ben ik in mijn vrije tijd. Soms ben ik best wel aangetrokken tot de fotograaf, maar ik hou werk en privé graag gescheiden. Toch lijkt het mij best spannend om eens een erotische fotosessie te doen. Maar goed, ik ben ook wel te vinden voor een leuke man in mijn leven. Misschien een toffe combinatie?
Als ik mijn ramen aan het lappen ben, doe ik dit altijd in een kort rokje zonder slipje eronder. Ik houd van geile aandacht. Zeker als de geile aandacht in bed eindigt na mijn verleidingskunsten.
Kom in mijn wereld van erotiek, vol lust. Onderwerp me of laat je onderwerpen, zodat ik de macht neem. Het maakt niet uit, ik beheers alles. Kom bij mij en al je dromen worden werkelijkheid.